Od samego początku naszej dzialalności stawiamy na możliwie najwyższą jakość sprzedawanych produktów. To dlatego cieszą się one bardzo dobrymi opiniami, a oferta naszego asortymentu stale się powiększa.

W sprzedaży posiadamy produkty naszych marek, są to:

Casebag – marka poświęcona produktom dla DJ. Wysokoiej jakoścu torby, szyte z wodoodpornego i wytrzymałego materialu, posiadające dodatkowe nitowane wzmocnienia uchwytów oraz grube ścianki zabezpieczające. Doskonale sprawdzają się do transportowania Waszych narzędzi pracy.

Kabbe – marka poświęcona przewodom. Przewody zasilające oparte na kablach elastycznych o przekroju 3x1mm idealnie nadają się do częstego użytku w zastosowaniu u mobilnych DJ i zespołów muzycznych.

Ferrto – marka poświęcona oslonom elastycznym. Wysokiej jakości materiały używane do produkcji naszych osłon pochodzą z renomowanych europejskich fabryk. Poprzez liczne testy wybraliśmy tylko te, które spełniają najwyższe kryteria. Dzięki temu nasze osłony doskonale rozpraszają światło, są elastyczne i jednocześnie wytrzymałe. Wysoka gramatura materiału, mocne szwy i dodatkowo wzmacniane elementy styku z podłożem pozwalają na jeszcze dłuższy użytek produktów Ferrto.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.